Esencje kwiatowe dr. Bacha cz. 2

Esencje kwiatowe dr. Bacha cz. 2

W numerze 5–6/2015 zaprezentowaliśmy dziesięć esencji dr. Edwarda Bacha i opisaliśmy, jak je przygotować, a także przedstawiliśmy filozofię dr. E. Bacha i podstawy alternatywnej metody leczenia esencjami kwiatowymi. Teraz prezentujemy kolejne.

Przypominamy, że są to preparaty, które koncentrując energię kwiatów, mogą wpływać na osobowość i oddziaływać na zachowanie i sposób myślenia. Esencje pomagają pracować nad sobą, nad zmianą nawyków i schematów, które mogą utrudniać życie. Korzystanie z nich wymaga przede wszystkim głębokiej analizy psychologicznej i dobrej znajomości danej osobowości. Odpowiednio zastosowana terapia może przynieść bardzo wymierne korzyści.

Esencje kwiatowe Bacha można nabyć gotowe w sprawdzonych sklepach internetowych, np. www.drbach.pl.

Jabłoń dzika (Malus sylvestris) – zwana także płonką. Gatunek jabłoni rosnący dziko niemal w całej Europie. W Polsce występuje rzadko na niżu i w niższych położeniach górskich.

l  Esencja jabłoniowa przeznaczona jest dla ludzi mających poczucie nieczystości własnego ciała i przejawiających wstręt do w...

Autor: Karolina Górecka
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.