Olej pomoże ci schudnąć  Prawdy i mity o omega-3 i omega-6

Olej pomoże ci schudnąć Prawdy i mity o omega-3 i omega-6

O korzyściach płynących ze zjadania każdego dnia łyżeczki dobrego jakościowo oleju roślinnego z JERZYM ZIĘBĄ, autorem książki Ukryte terapie. Czego Ci lekarz nie powie, rozmawia Jolanta Podsiadła.

JERZY ZIĘBA jest popularyzatorem wyników badań naukowych i wiedzy medycznej, od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Jest autorem książki Ukryte terapie. Czego Ci lekarz nie powie i autorem polskiego tłumaczenia książki dr. Uffe Ravnskova The Cholesterol Myths (polski tytuł Cholesterol – naukowe kłamstwo). Analiza badań i innych publikacji medycznych jest jego pasją.

W rozmowie na temat olejów roślinnych, którą zamieściliśmy w poprzednim numerze, powiedział Pan, że są tylko dwa niezbędne kwasy tłuszczowe i obiecał wytłumaczyć, dlaczego wiedza na ten temat jest kluczowa dla naszego zdrowia. Mam przed sobą preparat na bazie oleju rybiego, który – jak czytam w ulotce – jest bogatym źródłem NNKT, czyli Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, typu omega-3. Czy to się zgadza?

...
Autor: Jolanta Podsiadła
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.