KALENDARZ KSIĘŻYCOWY 2020

KALENDARZ KSIĘŻYCOWY 2020

Księżyc jest najbliższym ciałem niebieskim Ziemi i mocno oddziałuje na naszą planetę -pisze we wstępie SWIETŁANA ŚWIDER, która opracowała to Wydanie SPECJALNE. -Już starożytni wiedzieli, że Księżyc i jego fazy mają wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne ludzi, aktywność zwierząt i roślin - podkreśla.

  Porady na każdy dzień roku, w zależności od faz Księżyca, dotyczące zdrowia i urody, spraw uczuciowych, związków, prac domowych, finansów czy kariery zawodowej pozwalają z dystansu spojrzeć na ewentualne problemy i podjąć trafne decyzje czy wybrać odpowiedni termin na rozpoczęcie danego przedsięwzięcia, spotkania bądź podpisania umowy.

Comiesięczny Kalendarz Biodynamiczny zawiera sprawdzone wskazówki, kiedy sadzić, siać i odpowiednio pielęgnować rośliny, krzewy, drzewa oraz zbierać plony. Nasi stali Czytelnicy niezmiernie cenili sobie zarówno te sugestie, jak i porady codzienne oraz informacje dotyczące samopoczucia psychicznego i fizycznego w zależności od tego, czy Księżyca na niebie ubywa czy przybywa.

Wydawaliśmy Kalendarz Księżycowy od 2007 roku, kiedy to jego twórczynie - SWIETŁANA ŚWIDER i OXANA DĄBROWSKA, po sprzedaży swojego wydawnictwa HORUS, przyszły z taką propozycją do Centrum "REA". Najpierw ukazywał się  jako PORADNIK MIESIĘCZNIKA "CZWARTY WYMIAR", a potem jako Wydanie Specjalne. W ciągu lat Kalendarz Księżycowy - na prośby Czytelników podwoił swoją objętość i opracowywała go już tylko z Zespołem miesięcznika - SWIETŁANA ŚWIDER konsultując się ze znanymi astrologami.

"KALENDARZ KSIĘZYCOWY 2020” to ostatnie Wydanie Specjalne miesięcznika "CZWARTY WYMIAR" przygotowane i opublikowane przez Centrum "REA". Będzie w sprzedaży do końca pierwszej dekady stycznia 2020 roku w kioskach i salonikach prasowych.

Można je także nabyć w sklepie przy ul Twardej 7 w Warszawie lub w sklepie internetowym www.sklepkormoran.pl bądź zamówić telefonicznie(22)620 08 05.

Dziękuję wszystkim Czytelnikom, którzy towarzyszyli nam przez te 12 lat.

Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI

RENA MARCINIAK-KOSMOWSKA

Autor: Rena Marciniak-Kosmowska
Partnerzy:

Oficjalna strona magazynu "Natura i Ty" wydawanego przez Centrum "REA" od 2008 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.