Zabiegi odmładzające

Zabiegi odmładzające

Kilkanaście lat temu wśród amerykańskich osiemdziesięciolatków przeprowadzono ankietę, próbując poprzez zestaw pytań dotyczących diety, stylu życia, wykształcenia, zwyczajów i nałogów, odkryć sekret długowieczności. Wśród pytań znalazło się też dotyczące ulubionego szlachetnego kamienia. Ku zdumieniu ankieterów jedynie w tym przypadku, uzyskano olbrzymią zgodność odpowiedzi. I była to odpowiedź zaskakująca. Większość nestorów wybrała szmaragdy.

odzeniowych: fizyczny gest, mentalne wyobrażenie, samoafirmację i odmło- dzeniowy klucz.

Ćwiczenie w wodzie
Osobom, które mają kłopoty z wizualizacją polecam wykonanie tego ćwiczenia w wodzie.
Można zacząć od wanny. Nasyp soli kąpielowej w zielonym kolorze, połóż w rogach wanny cztery surowe nieoszlifowane szmaragdy i dopiero wtedy zacznij pracę z wyobraźnią, czyli zwizualizuj, że zanurzasz się w szmaragdowej wodzie.
Ci, którzy pływają, mogą zacisnąć w dłoni „kamyk zielony”, popatrzeć na zieleń dookoła jeziora, zalewu, rzeki i zanurzyć się w wodzie.
Po faktycznej kąpieli trzeba położyć się wygodnie na plecach i wyobrazić sobie że powtarzamy kąpiel – tyle, że w szmaragdowej wodzie. Działa znakomicie.

Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.