Energia kolorów

Energia kolorów

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego wybieracie ubrania właśnie w takim, a nie innym kolorze? Dlaczego chcecie mieć taki, a nie inny kolor ścian w swoim domu? Co sprawia, że jedne kolory lubimy, a innych nie?

Są osoby, które starają się nadążyć za modą i kolorami narzuconymi przez różnych światowych projektantów. Dziwią się potem swoim frustracjom, złemu samopoczuciu itd. Odpowiedź jest jedna, przecież sami nie wybrali koloru, przyjęli to, co zostało im narzucone przez panujący trend kolorystyczny. I nie tylko panie ulegają temu trendowi, ale panowie również. Skupmy się przez chwilę na modzie dotyczącej odzieży, czyli temu, co najbliżej ciała i co ma duży wpływ na przenikanie energii danego koloru. Jeśli przez długi czas mamy kontakt z jednym kolorem, nie dziwmy się potem, że zaczynamy mieć złe samopoczucie. Nasze ciało daje nam wyraźny znak, że więcej nie da rady wchłonąć...

Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.