Cieplej na duszy

Cieplej na duszy

W chłodne, ciemne miesiące, warto sobie poprawić nastrój, rozjaśniając i ocieplając świat wokół siebie – za pomocą barw i kształtów, których energia ma ogromny wpływ na odbiór zewnętrznego świata. Pisaliśmy już o tym kilkakrotnie, ale warto do tematu wracać, gdyż łatwo o tym zapomnieć.

W chłodne, ciemne miesiące, warto sobie poprawić nastrój, rozjaśniając i ocieplając świat wokół siebie – za pomocą barw i kształtów, których energia ma ogromny wpływ na odbiór zewnętrznego świata.
Pisaliśmy już o tym kilkakrotnie, ale warto do tematu wracać, gdyż łatwo o tym zapomnieć.

Często przywiązujemy przesadną uwagę do estetyki wnętrza, do tego, czy jest ładne, brzydkie albo co gorsza – modne, wprawiające ludzi w podziw, a czasem zazdrość – jeśli nie szczędzimy kosztów podkreślających nasz wysoki status materialny i znakomity gust (nasz czy projektanta), a zapominamy, że w takim wnętrzu musimy po prostu – żyć.
W miarę możliwości pogodnie, radośnie, bez ciągłego strachu, że coś się pobrudzi, zniszczy, stłucze. Z miękkimi, przytulnymi kącikami, w których można się poczuć bezpiecznie, ciepło. Zwyczajnie... domo...

Autor: Kasia Bury
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.