Ogródkowy salon zdrowia i urody  – czyli przywrotnik w kosmetycznej odsłonie

Ogródkowy salon zdrowia i urody – czyli przywrotnik w kosmetycznej odsłonie

Mój przywrotniku, płaszczu damy, łaskawy letni kwiecie Królujesz wśród pocałunków wypełnionych magią W cichej świtu godzinie W zagięciach liści chowasz płynną tajemnicę Ukaż mi złote olśnienie, kochaj mnie na wieczność! Nancy Pawley, (tłum. M.Piera)

Małgorzata Piera

Założycielka Twórczej Akademii Kobiet – absolwentka filologii polskiej UJ, autorka wierszy i prozy (tomików: Liście, listy, listowie, Amerykanin w Wieliczce, Kuchni żupnej dawne dzieje oraz powieści Ogród wyobraźni hrabiny von Arnim), adiunkt w Muzeum Żup Krakowskich.

Ponadto jest absolwentką profesjonalnego kursu kosmetycznego ASP „The Beauty and Wellness School” w Krakowie. Pasjonatka kosmetyki naturalnej, ziół, zdrowego odżywiania – entuzjastka podnoszenia jakości życia dzięki wewnętrznemu rozwojowi i rozbudzaniu talentów, które to wartości trzymają przedwczesne starzenie się i choroby – z daleka. Ukończyła także studia podyplomowe w Katedrze Roślin Leczniczych  na  SGGW w Warszawie, broniąc pracy dyplomowej na temat „Zastosowania nagietka, malwy czarnej i czerwonej koniczyny w kosmetyce naturalnej”. Niedawno ukończyła kurs „Dietetyka w kosmetologii”. W ofercie swej Akademii proponuje warsztaty kosmetyki naturalnej i zielarskie – zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych, a także – w sklepiku „Ziołowy kantorek” – unikatowe produkty handmade – w ręcznie zdobionych opakowaniach podusie nasenne, zioła kosmetyczne, skarby ziemi i olejki kosmetyczne.

Od kilku lat tworzy także mini-farmę ziół przy „Chatce zielarki”, gdzie mieści się pracownia.
...
Autor: Małgorzata Piera
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.