Zrób sobie sama kosmetyki

Zrób sobie sama kosmetyki

W zgodzie z naturą można tworzyć wspaniałe kremy czy sole do kąpieli. Wszystkie przepisy zawarte w tej książce można zrealizować samodzielnie w domu i co najważniejsze – za niewielkie pieniądze. Niestety, to, co znajduje się na sklepowych półkach, często jest pełne toksyn, które niszczą nasze zdrowie, zamiast pomagać w jakikolwiek sposób.

Nie musisz wydawać fortuny, by zadbać o siebie. Przekonuje o tym Ewa Kozieł w książce „Piękna z natury”, której fragment zamieszczamy poniżej.

Uwielbiam dzielić się z ludźmi wiedzą o tym, jak łatwo jest dbać o zdrowie i urodę za pomocą regionalnych ziół oraz prostych do zdobycia produktów. W zgodzie z naturą można tworzyć wspaniałe kremy czy sole do kąpieli. Wszystkie przepisy zawarte w tej książce można zrealizować samodzielnie w domu i  co najważniejsze – za niewielkie pieniądze. Niestety, to, co znajduje się na sklepowych półkach, często jest pełne toksyn, które niszczą nasze zdrowie, zamiast pomagać w jakikolwiek sposób. Uwierzcie mi, że te pięknie zapakowane tradycyjne kremy czy też maseczki wspaniale wyglądają jedynie na regale, zaś używając ich, dosłownie zatruwamy nasz organizm.

Świetnej jakości produkty do pielęgnacji naszego cia...

Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.