Piwo mineralne i energia odnawialna

Bieszczadzka Wytwórnia Piw Rzemieślniczych jest podstawą działania Ursa Maior. Już teraz produkowane są tutaj piwa w różnych stylach – piwa pszeniczne, portery, bursztynowe i wiele innych.

W Uhercach Mineralnych, u podnóża Bieszczadów, drogi rozrastają w trzy strony: do Leska, Soliny i Ustrzyk Dolnych. Wszędzie po kilkanaście kilometrów. Właśnie na tym rozdrożu powstało Centrum Ursa Maior. Podstawą egzystencji tej instytucji jest Bieszczadzka Wytwórnia Piwa. Wszystko to częściowo wykorzystuje energię słoneczną. Położenie u progu Bieszczadów i atrakcyjny model przedsięwzięcia sprawiają, że będzie się mieściło ono w piątce „must see” w Bieszczadach.

Centrum Ursa Maior już otwarte. Zbudowano je w Uhercach Mineralnych. Znajduje się tutaj sala konferencyjno-koncertowa Ursa Maior Hall. Inicjatorzy tego pomysłu chcą, by było to miejsce o szerokiej ofercie kulturalno-turystycznej, nie tylko browar. I to się winno udać, plany są nie tylko pomysłowe, ale i przemyślane. Okolica urocza. Od północy stok z owcami, obok łęgu różnorodne ptaki mieszają się ze szmerem Ols...

Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.