Wyszukiwarka ziół Wyszukiwarka ziół
Wszystkie A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż
o
 • Drzewa i krzewy

  odpowiedzi na listy

  odpowiedzi na listy

  Wielu Czytelników odezwało się do nas po lekturze tekstu K. Bury pt. „W cieniu dobrego drzewa”. Sporo osób pyta, jak najlepiej pracować z wybranym drzewem i kiedy taki kontakt jest przydatny.
 • Zioła

  Oregano – zielony antybiotyk

  Oregano – zielony antybiotyk

  Oregano to powszechnie znana przyprawa o charakterystycznym zapachu i walorach smakowych. Ziele to posiada jednak właściwości od dawna cenione w medycynie. Już w starożytności Hipokrates – ojciec medycyny – uważał oregano za panaceum na wszystkie choroby i wykorzystywał w leczeniu różnych dolegliwoś...
 • Drzewa i krzewy

  Orzech włoski na zielono

  Orzech włoski na zielono

  Współcześnie uważa się, że przebywanie w cieniu gałęzi orzecha włoskiego oraz tulenie się do jego pnia zwiększa poczucie odpowiedzialności za siebie i innych, pomaga też odnaleźć sens życia.
 • Warzywa i owoce

  Octy jabłkowe

  Octy jabłkowe

  Ocet jabłkowy można znaleźć w każdej kuchni – jest przyprawą niezbędną przy wielu sosach i zalewach do sałatek, dodaje pikanterii kompotom ze świeżych owoców. Niewielu dziś jednak pamięta, że był niegdyś również jednym z podstawowych składników domowej apteczki, a także… popularnym środkiem kosmetyc...
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.