Wyszukiwarka ziół Wyszukiwarka ziół
Wszystkie A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż
s
 • Sok z jęczmienia - eliksir młodości

  Sok z jęczmienia - eliksir młodości

  O tym, że jęczmień jest zbożem wspomagającym zdrowie, wiedzieli dobrze nasi przodkowie. Potwierdzają to również współczesne badania. Nauka na nowo odkryła to zboże. Zwłaszcza moc chlorofilu zawartego w trawie jęczmiennej oraz soku i proszku z młodego jęczmienia.
 • Soki na zdrowie

  Soki na zdrowie

  Jeżeli jest zimno albo próbujesz pokonać przeziębienie, najlepszym lekarstwem będzie ciepły napój pełen witamin. Choć jego przygotowanie wymaga podgrzania surowych produktów, zachowuje on wiele dobroczynnych właściwości i dostarcza ciału niezbędnych składników odżywczych.
 • Seler korzeniowy (Apium graveolens)

  Seler korzeniowy (Apium graveolens)

  Seler korzeniowy jest przepyszny. Ten krewniak selera łodygowego bardzo dawno zadomowił się w Europie. Oprócz potwierdzenia w medycynie tradycyjnego zastosowania korzenia, najnowsze badania wykazały obecność w nim dwóch niezwykle wartościowych związków o działaniu przeciwnowotworowym.
 • Soja (Glycine)

  Soja (Glycine)

  Każdemu kojarzy się przede wszystkim z dietą wegetariańską oraz żywnością genetycznie modyfikowaną, która okryła ją złą sławą. W jej niewielkich ziarnach drzemie jednak spory potencjał leczniczy, wykorzystywany coraz chętniej w profilaktyce nowotworów i chorób układu krążenia. Niemodyfikowana soja j...
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.