Odśwież powietrze i przegoń zmęczenie

Zamknięte okna i suche, ciepłe powietrze zimą albo klimatyzacja w budynkach i hotelach nie wpływają dobrze na cyrkulację powietrza. Tak naprawdę jedyne co może cyrkulować w takich warunkach, to bakterie! Uzbrój się przeciwko latającym bakteriom, popraw samopoczucie i naenergetyzuj się w tym samym momencie z tymi prostymi ziołowymi odświeżaczami powietrza.

Zamknięte okna i suche, ciepłe powietrze zimą albo klimatyzacja w budynkach i hotelach nie wpływają dobrze na cyrkulację powietrza. Tak naprawdę jedyne co może cyrkulować w takich warunkach, to bakterie! Uzbrój się przeciwko latającym bakteriom, popraw samopoczucie i naenergetyzuj się w tym samym momencie z tymi prostymi ziołowymi odświeżaczami powietrza.

Świece żelowe
Te świece wydzielają zapach bez potrzeby ich palenia, dzięki czemu są doskonałe w podróży lub w domu bez obawy, że dzieci czy zwierzęta mogłyby się poparzyć. Jeżeli będziesz przykrywać świecę, gdy nie jest używana, zapach powinien starczyć na kilka tygodni.

1 szklanka zimnej wody (do podziału)
1 opakowanie żelatyny
1/8 łyżeczki wódki
1/2 łyżeczki dowolnego olejku eterycznego

Zagotuj 1/2 szklanki wody. Dodaj żelatynę...

Autor: Karen Siegel-Maier
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.