odpowiedzi na listy

odpowiedzi na listy

Droga Redakcjo Dostałam na imieniny książkę o lekach św. Hildegardy i tam przeczytałam o właściwościach kamieni. (...) Wiem, że już pisaliście kiedyś o biżuterii w karnawale, ale czy moglibyście przynajmniej w paru zdaniach przypomnieć o tym, jakie kamienie warto założyć na wielkie wyjście czy na bal, żeby dobrze i zdrowo się czuć. Barbara S. z Białegostoku.

Jakie kamienie powinno się dobierać do wyjściowych czy balowych kreacji, żeby czuć się dobrze?

Takie, jakie lubimy i na jakie nas stać. Diamenty. To symbole czystości i mocy. Oprócz tego, że są oznaką władzy i bogactwa, mają i właściwości zdrowotne. Przynoszą m.in. ulgę w migrenach i w bólach głowy.  Jeśli kogoś przed balem dopadnie taka dolegliwość, warto zastosować „okład” z diamentu na bolące miejsce lub ulokować go na pewien czas u podstawy czaszki. Efekt powinien być odczuwalny już po kilkunastu minutach. (Skuteczne będą nawet najmniejsze diamentowe okruchy).

Podobne działanie mają kryształ górski i jego odmiana diament Herkimer. Nie tylko dodają blasku i urody, ale wzmacniają energetycznie i sprawiają, że możemy wirować do białego rana, gdyż zapewniają harmonijną pracę błędnika.

Granaty. Naszyjnik z granatów będzie widoczną i...

Wydanie
Partnerzy:

Oficjalna strona magazynu "Natura i Ty" wydawanego przez Centrum "REA" od 2008 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.