Drzewa w miejscach mocy

Drzewa w miejscach mocy

Symbioza panująca pomiędzy drzewami a miejscem mocy sprawia, że promieniująca z nich energia jest wyjątkowo przyjazna ludziom.

Drzewa są prawdziwym drogowskazem prowadzącym do miejsc, w których panuje szczególny rodzaj energii. To najbardziej witalne punkty na Ziemi. Najczęściej są ukryte głęboko w lesie, ponieważ sama natura broni do nich dostępu. Porasta je soczysta bujna trawa. Same zaś drzewa są mocno rozwinięte, wykazują zdumiewającą siłę wzrostu, posiadają intensywnie zielone liście. I jakże często przybierają przedziwne kształty. Wielość tych form sprawia, że miejsca te określa się jako niepowtarzalne. Przyciągają wzrok, coś każe się do nich zbliżyć. Jeśli znajdziemy takie miejsce mocy, warto je odwiedzać jak najczęściej, by czerpać z niego energię. Sprawdzić, jak działa na nasz organizm, na psychikę, na nastrój i samopoczucie. Takie skupisko drzew jest nie tylko silnie związ...

Autor: Ilona Słojewska
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.