• Posprzątaj organizm

  Posprzątaj organizm

  Nasze ciało powinno przejść gruntowne sprzątanie i „remont” na wiosnę. Wówczas jego zewnętrzna i wewnętrzna przestrzeń odpłaci się świeżym oddechem, dobrą przemianą materii, pełną blasku, jaśniejącą cerą oraz chęcią do życia i działania.
 • Komosa ryżowa (Chenopodium quinoa)

  Komosa ryżowa (Chenopodium quinoa)

  Bardzo proszę, napiszcie więcej o komosie ryżowej (quinoa). Czy rzeczywiście ma tyle walorów spożywczych i zdrowotnych, że warto ją wprowadzić do codziennego jadłospisu? (...) Napiszcie też, jak ją przygotowywać.
 • Szparagi (Asparagus L.)

  Szparagi (Asparagus L.)

  Niedługo zacznie się sezon na szparagi. Słyszałem, że są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Napiszcie, jak je przyrządzać i w jakich schorzeniach można je pomocniczo stosować (...). Czy faktycznie działają też jak afrodyzjak?
 • zdrowe kasze

  zdrowe kasze

  Przepisy kulinarne
 • Dawne smaki

  Dawne smaki

  ZIEMIA. Chłodnik i tort wojenny Margo, czyli opowieść o pięknej Ormiance
 • Aronia - odmładza, zapobiega i leczy

  Aronia - odmładza, zapobiega i leczy

  Wielką propagatorką superjagody, czyli aronii jest prof. dr hab. n. farm. Iwona Wawer, szefowa Zakładu Chemii Fizycznej Wydziału Farmaceutycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poniżej drukujemy fragment z książki pt. „Aronia super owoc”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Wektor....
Partnerzy:

Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.